Kontakt oss

Vi vil veldig gjerne snakke med deg

Mission Aviation Fellowship - MAF Norge

Postadresse:
Besøksadresse:
  

Postboks 90 Sentrum, 0101 Oslo
St. Olavs Gate 28, 0166 Oslo

Telefon:
Epost:

+47 40 12 7777
maf@maf.no

Kontortid:

10:00 – 14:00

Vipps:
Org.nummer:

77777
980 421 899

Gavekonto (hoved): 
Håpets Vinger og månedsbrev:
Brev til nye givere: 

7058.63.60610
1503.24.46504
1503.25.33334

Mission Aviation Fellowship - MAF Norge

Postadresse:
Postboks 90 Sentrum, 0101 Oslo
Besøksadresse:  
St. Olavs Gate 28, 0166 Oslo

Telefon: +47 40 12 7777
Epost: maf@maf.no

Kontortid: Mandag – Fredag
10:00 – 14:00

MAF bruker følgende bankkonti: Gavekonto (hoved): 7058.63.60610.
Håpets Vinger og månedsbrev: 1503.24.46504.
Brev til nye givere: 1503.25.33334

Vipps: 77777
Org.nummer: 980 421 899

Stab i Norge

Willy Ludvigsen

daglig leder
CEO
Mobil: +47 99 64 60 30
E-post: willy@maf.no

Ralph R. Kolnes

marked- og kommunikasjonsleder
Marketing Manager
Mobil: +47 46 91 60 05
E-post: ralph@maf.no

Clare Wilshaw

administrasjonsleder
Administration Manager
E-post: clare@maf.no

Ingrid Klungerbo

prosjektleder, CO-PILOT
Project Leader
Mobil: +47 98 01 72 30
E-post: ingrid@maf.no

Svein Robert Solberg

markedskonsulent
Marketing Consultant
Mobil: +47 90 60 09 88
E-post: srs@maf.no

Odd Arild Nessa

kommunikasjons- og markedsrådgiver
Communications Adviser
Mobil: +47 93 46 81 46
E-post: oan@maf.no

Utsendinger internasjonalt

Jan Ivar Andresen

MAF-pilot
Papua Ny-Guinea
E-post: janivar.andresen@mafint.org

Linda Andresen

kommunikasjonsmedarbeider
Papua Ny-Guinea
E-post: linda.andresen@mafint.org

Eivind Lindtjørn

MAF-pilot
Afrika
E-post: eivind.lindtjorn@mafint.org

Bjørnar Skjørestad

flymekaniker
Uganda
E-post: bjornar.skjorestad@mafint.org

Ressurspersoner i Norge

Thomas Midtsund

MAFs frivillige flyprest
Aviation Minister
Epost: thomas@maf.no

Sam Norman

rekruttering personell ute
Personell Recruitment
Epost: sam@maf.no

Hans Martin Løhren

kontaktperson
MAF seniorforum
Mobil: 90 88 159

Styret

Rebecca Hansen

styreleder
Chairman of the Board
Epost: rebecca@maf.no

Fred Karlsen

nestleder i styret
Vice Chairman of the Board
E-post: fred@maf.no

Jan Ivar Andresen

styremedlem
MAF-pilot, Papua Ny-Guinea
Member of the Board

Norun Sjøli

styremedlem
Member of the Board

Ole Johan Beck

styremedlem
Member of the Board

Dag Kjetil Øyna

styremedlem
Member of the Board

Morten André Johansen

styremedlem
Member of the Board

Arne Krumsvik

styremedlem
Deputy member of the Board

Hanne Hodne

varamedlem
Deputy member of the Board

Ole Martin Nestvold

varamedlem
Deputy member of the Board