Kontakt oss

Vi vil veldig gjerne snakke med deg

Mission Aviation Fellowship - MAF Norge

Postadresse:
Besøksadresse:
  

Telefon:
Epost:

Kontortid:

Gavekonto:
Vipps:
Org.nummer:

Postboks 90 Sentrum, 0101 Oslo
Dronningens gate 25, 0154 Oslo
3 etg, inngang i portrom

+47 40 12 7777
maf@maf.no

Mandag – Fredag
10:00 – 14:00

7058.63.60610
77777
980 421 899

Mission Aviation Fellowship - MAF Norge

Postadresse:
Postboks 90 Sentrum, 0101 Oslo
Besøksadresse:  
Dronningens gate 25, 0154 Oslo
3 etg, inngang i portrom

Telefon: +47 40 12 7777
Epost: maf@maf.no

Kontortid: Mandag – Fredag
10:00 – 14:00

Gavekonto: 7058.63.60610
Vipps: 77777
Org.nummer: 980 421 899

Staben

Willy Ludvigsen

daglig leder
CEO
Mobil: +47 99 64 60 30
E-post: willy@maf.no

Frode Nordahl

kommunikasjonsleder
Head of Communications
Mobil: +47 47 36 03 77
E-post: frode@maf.no

Clare Wilshaw

administrasjonsleder
Administration Manager
E-post: clare@maf.no

Hanne Hodne

prosjektleder, CO-PILOT
Project Leader
Mobil: +47 90 73 71 31
E-post: hanne@maf.no

Svein Robert Solbert

markedskonsulent
Marketing Consultant
Mobil: +47 90 60 09 88
E-post: srs@maf.no

Odd Arild Nessa

kommunikasjons- og markedsrådgiver
Communications Adviser
Mobil: +47 93 46 81 46
E-post: oan@maf.no

Ralph R. Kolnes

markedsleder
Marketing Manager
Mobil: +47 46 91 60 05
E-post: ralph@maf.no

Lucie Pran Juliusson

administrasjonskoordinator (vikar)
Mobil: +47 40 12 77 77
E-post: kontor@maf.no

Ressurspersoner

Thomas Midtsund

MAFs frivillige flyprest
Aviation Minister
Epost: thomas@maf.no

Sam Norman

rekruttering personell ute
Personell Recruitment
Epost: sam@maf.no

Hans Martin Løhren

kontaktperson
MAF Seniorforum
Mobil: 90 88 159

Styret

Dag Kjetil Øyna

styreleder
Chairman of the Board
Epost: dko@maf.no

Fred Karlsen

nestleder i styret
Vice Chairman of the Board
Epost: fred@maf.no

Jan Ivar Andresen

styremedlem
Pilot på Papua Ny-Guinea
Member of the Board
Epost: jia@maf.no

Norun Sjøli

styremedlem
Member of the Board
Epost: norun@maf.no

Ivar Henriksen

styremedlem
Member of the Board
Epost: ivar@maf.no

Morten André Johansen

varamedlem
Deputy member of the Board
Epost: morten@maf.no