IMG_0337

Willy André Ludvigsen

daglig leder i MAF Norge
CEO

Mobil: +47 99646030
E-post: willy@maf.no

IMG_0336

Clare Wilshaw

koordinator
CRM, Admin. and Donor Care
E-post: clare@maf.no

 Frode Nordahl

kommunikasjonsrådgiver
Communications Adviser

Mobil: +47 47360377
E-post: frode@maf.no

BenitaBenita Roalsvig Vasbotten

administrasjonskoordinator
Admin. and Donor Care
Mobil: +47 92055280

E-post: benita@maf.no

Oddi

Odd Arild Nessa

kommunikasjonsrådgiver
Communications Adviser

Mobil: +47 93468146
E-post: oan@maf.no

Hilde Killingdalen

administrasjonssekretær

(vikar)
Epost: hilde@maf.no

Hanne Hodne

prosjektleder CO-PILOT
Mobil: +47 90737131
E-post: hanne@maf.no

Svein Robert Solberg

rekrutteringskonsulent
Mobil: +47 90600988
E-post: srs@maf.no

 Astrid Th. Kristoffersen

administrasjonssekretær

 

Sam rund small

Sam Norman

rekruttering personell ute
Personell Recruitment

Epost: sam@maf.no

Dag Kjetil rund small

Dag Kjetil Øyna

styreleder
Chairman of the Board

Epost: dko@maf.no

Thomas rund small

Thomas Midtsund

MAFs frivillige flyprest
Aviation Minister

Epost: thomas@maf.no

Fred rund small

Fred Karlsen

nestleder i styret
Vice Chairman of the Board

Epost: fred@maf.no

Jan Ivar rund small

Jan Ivar Andresen

styremedlem
Member of the Board / Member of Safety Committee MAF International

Epost: jia@maf.no

Ralph Racin Kolstad

styremedlem
Member of the Board

Epost: ralph@maf.no

Norun rund small

Norun Sjøli

styremedlem
Member of the Board

Epost: norun@maf.no

Ivar rund small

Ivar Henriksen

styremedlem

Member of the Board

Epost: ivar@maf.no

Hans-Martin-rund-small

Hans Martin Løhren

varamedlem
Deputy member of the Board

Epost: hml@maf.no

Thea Solstad

styremedlem
Member of the Board

Epost: thea@maf.no

Margrethe K. Jørgensen

styremedlem
Member of the Board

Epost: mk@maf.no