Willy rund small

WILLY ANDRÉ LUDVIGSEN

daglig leder i MAF Norge
CEO

Mobil: +47 996 46 030

Epost: willy@maf.no

Clare Wilshaw

koordinator giverpleie
Coordinator Donor Care

Epost: clare@maf.no

FRODE NORDAHL

kommunikasjonsrådgiver
Fundraiser

Mobil: +47 473 60 377

Epost: frode@maf.no

HELÉN DEVOLD

markeds- og kommunikasjon
Marketing and Communication

Mobil: +47 411 41 039

Epost: helen@maf.no

Astrid rund small

ASTRID TH. KRISTOFFERSEN

administrasjonssekretær
Administrative Secretary

Epost: astrid@maf.no

Sam rund small

SAM NORMAN

rekrutteringsansvarlig
Personell Recruitment

Epost: sam@maf.no

Dag Kjetil rund small

DAG KJETIL ØYNA

styreleder
Chairman of the Board

Epost: dko@maf.no

Thomas rund small

THOMAS MIDTSUND

MAFs flyprest
Aviation Minister

Epost: thomas@maf.no

FRED KARLSEN

nestleder i styret
Vice Chairman of the Board

Epost: fred@maf.no

Jan Ivar Andresen

styremedlem
Member of the Board / Member of Safety Committee MAF International

Epost: jia@maf.no

EVA HØILI

styremedlem
Member of the Board

Epost: eva@maf.no

NORUN SJØLI

styremedlem
Member of the Board

Epost: norun@maf.no

IVAR HENRIKSEN

styremedlem

Member of the Board

Epost: ivar@maf.no

HANS MARTIN LØHREN

varamedlem
Deputy member of the Board

Epost: hml@maf.no